قاليشويی پاک مهر، خدمات رسانی قاليشویی خود را به شما عزيزان در زنجان شمالی ، عرضه ميکند.شهروندان گرامی ، بايد توجه داشته باشيد که برای شستشوی فرش های خود حتما با يک قاليشویی معتبرو مورد اعتماد خود مشورت کنيد. به چند مورد از مشکلاتی که درشستشوی فرش در منزل ، پيش خواهد آمد ميتوان به مشکلات زير اشاره کرد:

در خصوص فرشهای دستبافت : فرشهای دستبافت يکی از بهترين نشانگر ايرانی بودن ما ميباشد و اصالت ايرانی را در نقش و نگار خويش به رخ جهانيان ميکشد. لذا بايد با ترفند های بخصوص ، در مراقبت از آن ها ، کوشا باشيم ، زيرا يکی از ارزشمند ترين و زينت بخش ترين لوازم خانگی ما محسوب ميشود . چند مطلب مهم در باب شستشوی آنها برای شما عزيزان ميگويم : اکثر شما عزيزان برای شستشوی فرشهای دستبافت خود ، از مواد شيميايی که به تارو پود و رنگ فرش آسيب ميزند ، استفاده ميکنيد ، اين کار شما بسيار نادرست بوده و موجب آسيب ديدگی فرش و کوتاه شدن عمر فرش شما ميشود. يا برای پاک کردن لکه ، از مواد شيميايی غليظ استفاده ميکنيد، اين کار شما باعث ميشود مواد به عمق فرش نفوذ کرده و برای مدت زيادی درتاروپود فرش باقی مانده و موج آسيب ديدگی و پوسیدگی فرش و تارو پود فرش شود ، برای اين گونه لکه زدايی فرش دستبافت ، بايد به يک قاليشويی مطمعن اعتماد کرده و شستشوی فرش هاي خود را به آن بسپاريد. قاليشويی پاک مهر، در راستای خدمات رسانی به عزيزان ساکن در منطقه لواسان ، آمادگی قبول هرنوع سفارش اعم از : قاليشويی ، مبل شويی و شستشوی خوشخواب و … را از شما دارد.کافيست با شماره های پاک مهر تماس گرفته تا پرسنل پاک مهر ، در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و برای شستشوی هرچه بهتر و باکفيت تر، فرش شما را به کارخانه قاليشويی پاک مهر، حمل کرده وفرش شما را با بهترين شيوه های شستشو وبا رعايت نکات اسلامی و مذهبی و بهترين و مرغوب ترين ، دستگاه های روز دنيا، شستشو داده و در مدت 48 ساعت به صورت لول + اتو = کاور تحويل شما داده ميشود.

شهروندان عزيز زنجان شمالی ، به شما اطمينان ميدهيم که ، پاک مهر، سريع ترين و بهترين قاليشويی در ارائه خدمات خود به ،زنجان شمالی ميباشد.