قاليشويی پاکمهر، متخصص درشستشوی فرشهای دستباف و ماشينی شما عزيزان ، ميباشد و خدمات خود را به منطقه  تهران ویلا ، عرضه ميکند.

چرا پاک مهر؟

1. قاليشويی پاک مهر عضو رسمی اتحاديه قاليشويی تهران ميباشد.شما عزيزان ، با سپردن فرش ومبلمان خود به يک قاليشويی معتبر ( پاک مهر ) خيال خود را از بابت شستشو آسوده می نماييد.

2. قاليشويی پاک مهر، با بيش از15 سال سابقه درخشان کاری در زمينه شستشو، قالی ، فرش و مبل ،

ميتواند خيال شما را از خدمات عالی ما مطمعن کند.

3. قاليشويی پاک مهر، در دريافت سريع و تحويل فوری قالي های شما سعی در کسب اعتماد شما را دارد و بلافاصله پس از تماس شما با قاليشويی پاک مهر همکاران ما ، در محل سکونت شما حاضر شده و سفارش شما را تحويل گرفته و پس ازشستشو در سريعترين زمان، با بهترين شستشو، فرش شما را تحويل ميدهد.

4. پاک مهر، با در برداشتن کادری مجرب و متخصص درشستشو و همچنين دستگاه های روز دنيا قالی ، فرش شما را با رعايت اصول مذهبی و موازين شرعی شستشو و با آبکشی کامل و ضدعفونی و خشک کردن فرش شما ، در گرمخانه گازی ، فرش را به صورت لول + اتو = کاور تويل شما ميدهد.

مبحث لول + اتو =کاور :مفهوم از، لول+ اتو= کاور، اين است که ، بعد از شستشوی فرش، فرش دچار شکستگی و چروک شدن ميشود و شما پس از پهن کردن آن در منزل شاهد پستی و بلندی فرش و برآمدگی هايی در برخي از قسمت های فرش ميشويد، قاليشويی پاک مهر، برای جلوگيری از اين ناخوشايندی ها ، فرش شما را پس از شستشو لوله کرده و پس از زدن اتو، در کاور بسته بندی کرده و درب منزل به شما تحويل ميدهد.به گونه اي فرش صاف ميشود که ، شما پس از پهن کردن فرش در منزل محو تميزی و صافی فرشتان ميشويد. پس تا دير نشده و فرش شما براي ارزشمند ميباشد ، با قاليشويی پاک مهر، تماس گرفته تا پرسنل ما در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شوند.

قاليشويی پاکمهر متخصص درشستشوی مبلمان و موکت و پتو مي باشد.پاک مهر، باسرعت درتحويل فرشها سعي درجلب رضايت شما را دارد.