قالیشویی در تهرانسر| 44530236

با سلام همشهری گرامی، نزدیکترین قالیشویی در تهرانسر:

قالیشویی تهرانسر،قالیشویی پاک مهر با دارا بودن جواز کسب وبیش از 15 سال سابقه کاری درخشان ومواد وتجهیزات ، باکیفیت و بهترین قالیشویی در منطقه تهرانسر شناخته شده است.این قالیشویی واقع در تهرانسر که تمامی مناطق تهرانسربعلاوه  شهرک دریا و شهرک استقلال را پوشش میدهد وبارعایت  نظافت و نکات واصول اسلامی در شستشو نظر تمام اهالی منطقه رابه خود جلب کرده و روز به روزتعداد بیشماری از مناطق تهران وتهرانسر برای شستشوی قالی های خود باشماره های ما تماس گرفته و ازخدمات فوق حرفه ای ما بهره مند میشوند.قالیشویی پاک مهر دلیل تمام موفقیت خودرا در مشتری مداری و قیمت مناسب وکیفیت در شستشومیداند.قالیشویی پاک مهر در تهرانسر، با داشتن شعبات و دفاتر متعدد در تمامی نقاط تهران و تهرانسر آماده خدمات رسانی به شما عزیزان میباشد.

شماعزیزان اهالی منطقه تهرانسر میدانید که  کارعشایر درمنطقه چهارمحال بختیاری،گلیم،گبه وجاجیم بافی میباشد.این هنر بافندگی در وهله اول هنری عشایری و در وهله دوم هنری روستایی است که وابستگی به عشایر دارد . این هنر به طور عمده به دست زنان انجام می شود . به طور کلی تولید دست بافته ها از مرحله ابتدایی تا آخرین مرحله به دست زنان صورت می گیرد . دارهای قالی عشایر به صورت افقی است و بافنده بر روی زمین می نشیند و بیشتر دار های روستایی نیز افقی و گاه عمودی هستند . فرش های عشایری معمولا به طریق ذهنی بافته می شوند و طرح و نقشه ای ندارند ولی گاهی از نقشه هایی که از قبل طراحی شده اند استفاده می کنند. اغلب نقوش شامل نقوش گیاهی،حیوانی،انسانی و عناصر طبیعت که در زندگی آنها نقش اساسی را ایفا می کند می باشند.و اکثر دست بافته های عشایری شامل :قالی ،گلیم،گبه،گلیمچه،مفرش،چنته،و…. میباشند.

همانطور که گفته شد گلیم ،گبه وجاجیم جزءصنایع دستی میباشد و بسیار زیبا ودارای تراکم و رنگ های خاص خود میباشد و زینت بخش منازل ما ایرانیان بوده واز آنجا که قیمت این نوع از فرشهای دستبافت بسیار بالابوده است اگرقصد شستشوی آن هارا دارید حتما برای شستشوی این سری از قالی ها، با یک قالیشویی معتبرودارای جواز کسب  تماس گرفته وخیال خود را ازاین بابت آسوده نمایید.شستشوی این نوع قالی ها واقعا تخصص یک قالیشویی معتبر میباشد پس شما عزیزان خود ، از شستشوی این نوع فرشهای دستبافت خود داری نمایید چون یک اشتباه کوچک در شستشو میتواند موجب رنگ پس دادن وازبین رفتن فرش قیمتی و دستبافت شما باشد.لذا شما باید به دنبال یک قالیشویی که تخصص آن شستشوی فرشهای دستبافت باشد مراجعه نمایید.قالیشویی پاک مهر واقع در تهرانسر این اطمینان را به شما اهالی محترم تهرانسر وتهران بزرگ ،میدهد که در شستن فرشهای شما چه دستبافت و چه ماشینی از مرغوب ترین مواد و دستگاه های خشک کن و مجهز به گرمخانه گازی،استفاده نماید.قالیشویی پاک مهر بروز ترین قالیشویی در محدوده  تهرانسر، فرشهای شمارا به صورت لول میبرد و به صورت لول شده در کاور بسته بندی و درب منزل به شما تحویل میدهد.جهت بهره مندی از خدمات قالیشویی ما با شماره ها ی ما در تمام مناطق تهران میتوانید تماس گرفته تا پرسنل ما در اسرع وقت به محال سکونت شما اعزام شوند.

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.