قالیشویی مرزداران | 88690517

قالیشویی پاک مهر واقع در مرزداران ،بابیش از سالها تجربه در زمینه ارائه خدمات به همشهریان گرامی می نماید:

شستشوی انواع فرششهای ماشینی ، دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب ،فرشهای گل ابریشم و ابریشم ، انواع صندلی خودرو، انواع پادری ، فرش رولی ، گبه ، گلیم، جاجیم، ترمه و تابلو ترمه ، کفپوش اتاق ، کفپوش اتاق کودک و… به صورت تخصصی و تضمینی و شستشو با دستگاهای مدرن روزانجام میدهد.

قابل توجه شما عزیزان منطقه مرزداران:

فرش های  گلیم و دستبافتی که شما عزیزان آنها را زینت بخش منازل خود میدانید، اگر در شست وشوی آنها دقت نفرمایید و خودتان برای شستشوی آنها اقدام کنید، در فرش مشکل ایجاد میکند، چراکه  این نوع فرشها بافت دست بشر است و بافت و نخ و رنگ آنها با فرشهایه ماشینی فرق دارد وکوچک ترین اشتباهی باعث ازبین رفتن فرش میشود وعمر فرش راکوتاه میکند.اگر به دنبال یک قالیبشویی مدرن برای شستشوی  فرشهایه  دستبافت ویا ماشینی خود میباشید، حتما از قالیشویی معتبر و دارای جوازرسمی کسب ،کمک بگیرید.بهترین قالیشویی د رسراسر تهران بزرگ که متخصص در شستشوی فرشهای دستبافت و ماشینی شماست، قالیشویی پاک مهراست که ابتدا کارشناسان ما جنس فرش شمار تشخیص و بااستفاده از دستگاه مخصوص به جنس آن فرش آن را شستشو میدهد و در پایان کار آن را برای خشک کردن به گرمخانه گازی برده و فرش شمارا خشک و برای جلوگیری ازشکستگی  فرش  و چروک فرش، فرشهارا به صورت لول شده در کاوربسته بندی وبه شما تحویل میدهد.

قالیشویی پاکمهر در سراسر تهران بزرگ دارای شعبه می باشد شما همشهریان گرامی باتوجه به منطقه ای که سکونت دارید می توانید با نزدیک ترین شعبه قالیشویی پاکمهر تماس حاصل فرمایید تاپرسنل مجرب قالیشویی  پاک مهر، در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و قالی ها را به صورت لول شده تحویل بگیرند برای اینکه به قالی های شما شما صدمه ای وارد نشود.

خدمات قالیشویی در این محله و همچنین محلات همجوار آن از جمله گیشا ، ستارخان و شهرارا قالبا در اختیار قالیشویی بزرگ پاکمهر است که بهترین قالیشویی در محله مرزدران میباشد. اگر در منطقه  مرزداران به دنبال قالیشویی مطمئن می باشید میتوانید فرشهای خود را به قالیشویی پاکمهر بسپارید. قالیشویی پاکمهر تمام خدمات در شستشوبه صورت تضمین شده می باشد و نرخ شستشو طبق نرخ اتحادیه می باشد.

 قالیشویی پاک مهر بدون استفاده از مواد شیمیایی که فرش شمارا پوسیده کند، فرش شمارا همچون نگین * درخشان مینماید.

 

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.