قالیشویی در شهر زیبا | 44308040

قالیشویی شهرزیبا

قالیشویی پاک مهر در شهر زیبا ، شاخص ترین شرکت قالیشویی دربین شرکت های قالیشویی در منطقه شهر زیبا میباشد. این قالیشویی در محله شهرزیبا با به روز کردن و مجهز کردن مواد  و دستگاه ها و همچنین نیروی های انسانی در هر سال مشتریان بیشتری را به خود اختصاص داده و به دلیل مجاز بودن این قالیشویی ، اعتماد مردم به شرکت قالیشویی پاک مهر روز به روز بیشتر از روز قبل میشود. این قالیشویی به دلیل مجاز بودن و زیرنظر اتحادیه بودن ، تمام نرخ های خود را برحسب نرخ اتحادیه در نظر گرفته و به تمامی مشتریان خویش ثابت کرده که قالیشویی پاک مهر، تمام اهدافش را فقط به سمت رضایت شماعزیزان متمرکز کرده. پاکمهر با لطف خداوند متعال و تکیه بر توانایی های خود و همچنین  با اراده ی قوی ، همه روزه شرکت قالیشویی خویش را گسترده تر کرده و سعی دارد برای شما هموطنان گرامی  بهترین خدمات را ارائه دهد . این قالیشویی همه روزه  به  صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل ، پاسخ گوی ساکنین محترم شهرزیبا و همچنین سایر مناطق نزدیک شهرزیبا نیز می‌باشد. پاک مهر در صورت تماس شما پرسنل و نیروهای متعهد و کارشاس مجرب  خویش را به محل سکونت شما عزیزان اعزام کرده و پس از بررسی و یا فتن و درج کردن عیوب فرش در فاکتور، فرش های شما را جهت جلوگیری از هرگونه آسیب به صورت لول شده ، جهت شستشو به  کارخانه حمل کرده. پاک مهر انتخابی است که همه به عنوان بهترین و بی نظیر ترین انتخاب از آن یاد میکنند ، همچنین با سلیقه ترین خانم خانه دار پاک مهر را قالیشویی بی مانند خود میدانند.

مجهزترین قالیشویی غرب تهران

 

 از جمله خدمات قالیشوی پاک مهر میتوان به رفو کاری ، لکه برداری ،رنگب داری، شیرازه زنی برای فرش های ماشینی و دستبافت ،ریشه زنی برای فر شهای ماشینی و دستباف،رفع سوخگی و پارگی ، ترمیم و بازسازی فرش های قدیمی و پوسیده رفع پوسیدگی ،پرداخت میتوان اشاره کرد.

کارشناس پاک مهر درمنزل شما ، فرش ها را بررسی کرده و درصورت داشتن هرگونه عیوبی به شما اعلام خواهد کرد که فرش شما داری چنین عیبی میباشد و خدمات لازمه برای فرش شما چنین خدماتی میباشد.

قالیشویی پاک مهر، هرگونه شستشو را برای شما انجام میدهد : شستشوی فرش های ماشینی و دستباف ، ابریشم  ، گل ابریشم ، موکت ، تابلو ترمه ،تابلو فرش، پتو، پادری، گلیم، گبه، جاجیم، قالیچه، کفپوش و پله پوش را با بهترین کیفیت و تخصصی و مجهز و منظم به صورت تضمین شده  ، برای شما به انجام میرساند.

پاک مهر، خشکشویی برای مبلمان و خوشخواب ومو کت شما را در محل در کمترین زمان با بهترین کیفیت و به روز ترین دستگاه به نام دستگاه رادکتو انجام داده و تمام شستشو ها و خشکشویی را به نرخ اتحادیه ،تضمینی و تخصصی برای شما شهروندان محترم در منطقه شهر زیبا ، انجام پذیر میباشد.

ارائه خدمات  قالیشویی پاک مهر  در محدوده آیت الله کاشانی  و شهر زیبا به صورت سرویس های VIP به این مناطق عرضه میشود.

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.