قالیشویی ده ونک |88690517

دسته بندی: قالیشویی ده ونک ,

قالیشویی در ده ونک :

قالیشویی پاکمهر در ده ونک که یکی از محله های قدیمی در تهران است انجام کلیه خدمات ( شستشو ، خاک گیری ، لکه گیری ، رنگبرداری ، رفو ، تعمیر و ترمیم و…) فرش را بر عهده دارد. این محله باصفا و قدیمی تهران که در میان سه بزرگراه نیایش از شمال ، بزرگراه همت از جنوب ، بزرگراه شهید چمران از غرب و محله ونک از شرق قرار گرفته است به دلیل اینکه از  قدیم بافت روستایی این محله حفظ شده است وهم اکنون نیز دارای باغهای بیشماری میباشد ، امکان خاک گرفتگی وکثیف شدن فرش ، موکت و قالیچه های شما بالا میرود . قالیشویی هایی که به این منطقه آشنایی ندارند ویا از پرسنل بثی تجربه بهره میبرند ، امکان دارد فرشهای شما را در هنگام حمل ونقل گلی ویا خاکی کنند و یا حتی نتوانند آدرس شما را براحتی پیدا کنند .

قالیشویی پاکمهر اما با تیمی کاملا آشنا به منطقه و شرایط محیطی آن به ده ونک اعزام میشوند ، فلذا ساکنین محدوده ده ونک میتوانند با خیالی آسوده از خدمات قالیشویی پاکمهر بهرمند شوند . حال به خدماتی که در این قالیشویی مجاز ومعتبر انجام میشود توضیحاتی را ارایه میدهیم : شستشوی تخصصی وکاملا اسلامی توسط بهترین دستگاه های مدرن و پیشرفته با مواد شوینده باکیفیت برای فرشهای دستباف و ماشینی از قبیل ترمه ، ابریشم ، گل آبریشم ، تابلو فرش ، گبه ، قالیچه ، فانتزی ، مانند ماکارون ، بلژیکی ، گبه ، گلیم ، جاجیم ، موکت ، پتو ، روفرشی و…

انجام عملیلت خاک گیری وغبار روبی ، سفید شویی ، اعلاء شویی ، لکه برداغری ، رنگبرداری ، رفو ، پرداخت ، ترمیم ومرمت فرشهای قدیمی ، رفع عیوب پارگی و پوسیدگی ، تعمیر وتعویض شیرازه وچرمدوزی کناره فرش ، ریشه زنی و…

انجام اعمال خشکشویی انواع موکت ، کفپوش ، صندلی های داخل اتومبیل ، خوشخواب و…..

قالیشویی پاکمهر نسبت به خدماتی که ارایه میدهد یکی از ارزانترین قالیشویی های منطقه است زیرا کلیه نرخ هایی که برای خدماتش اعمال میدارد تعیین شده از اتحادیه قالیشویی تهران میباشد همچنین این خدمات دارای گارانتی تحویل است یعنی در صورتی که فرشی را سالم برای انجام خدمات مورد نظر می پذیرد سالم هم تحویل میدهد از این رو میتوانید بخوبی به او اعتماد کنید وبا اطمینان فرشهایتان را به قالیشویی پاکمهر بسپارید .

پذیرش سفارش در قالیشویی پاکمهر بصورت 24 ساعته وبرای اولین بار در تهران online , وتحویل 48 ساعته  در کل روزهای هفته بدون تعطیلات صورت میپذیرد .