قالیشویی در خیابان سی متری جی | 66597347

دسته بندی: قالیشویی جی ,

قالیشویی پاک مهر با برترین استانداردهای داخلی وخارجی در خیابان سی متری جی حضور دارد تا به ساکنین محترم منطقه 11و اطراف آن چون خیابانهای :21 متری جی ، شمشیری ، سه راه آذری ، 16 متری امیری و… خدمات فوق العاده و چشمگیر خود را در جهت شستشوی انواع فرش و کفپوش ، دستی و ماشینی (تابلو فرش ، ابریشم ، گلیم ،گبه ، فانتزی ، بلژیکی و…) عرضه کند.

 قالیشویی پاکمهر یکی از برترین و بزرگترین قالیشویان با سابقه برای ارائه خدمات فرش در تهران است که کلیه مجوزهای مربوطه را از اتحادیه قالیشویی دارد همچنین در 118 تهران نیز به ثبت رسیده است .

این شرکت معتبر ونام آشنا بیش از یک دهه است که در ارائه خدمات فرش فعالیت میکند ودارای کارخانه مجهز به دستگاه های مدرن وپیشرفته برای شستشوی تخصصی فرش وزیر انداز با پرسنل آشنا به شستشو ومراقبت ونگهداری از فرش میباشد.

کلیه خدمات فرش اعم از : شستشو ، لکه گیری ، رنگ برداری ، سفیدشویی ، اعلاءشویی ، ترمیم ومرمت فرشهای آسیب دیده ، چرمدوزی ، ریشه زنی فرش و شیرازه و…دراین قالیشویی معتبر با بالاترین کیفیت ونازلترین قیمت به نسبت کیفیت کار انجام می پذیرد .

ارائه سرویس در قالیشویی پاکمهر بصورت 24 ساعته در 7 روز هفته وفاصله مدت زمانی تحویل 48ساعته وهمچنین قالیشویی پاکمهر در ایام تعطیل نیز آماده سرویس دهی میباشد. 

از کلیه ساکنان محترم در این محله که میخواهند از خدمات قالیشویی پاکمهر بهره مند گردند تقاضا میشود باتوجه به بافت شهری و وجود ترافیک دراین منطقه از 1ساعت قبل با نزدیکترین شماره به محل تماس بگیرند تا هماهنگی های لازم برای ارائه سرویس صورت پذیرد.          

پاکمهر پیام آور پاکیزگی در خدمت شماست.