قالیشویی در خیابان اندیشه (شریعتی) | 22553767

دسته بندی: قالیشویی اندیشه ,

قالیشویی پاکمهر در خیابان اندیشه واقع در نزدیکی خیابان شریعتی ارائه خدمات به شهروندان عزیز در این ناحیه نیز میدهد. قالیشویی پاکمهر تنها قالیشویی مجاز در این منطقه است که تحت نظارت اتحادیه تهران کلیه خدماتش نرخ گذاری شده است بر همین اساس عرضه خدماتش ارزانتر از دیگر قالیشویی های مجاز میباشد همینطور برای انجام خدماتش از بهترین مواد شوینده ودستگاه های پیشرفته و مدرن استفاده میکند به همین دلیل از محبوبیت ویژه ای در بین ساکنان خیابان اندیشه و شریعتی برخوردار است .

قالیشویی پاکمهر: برترین قالیشویی در شریعتی

تمامی عملیات شستشو ، مرمت ، خشکشویی ، پرداخت و رفع ساییدگی ، لکه گیری ، خاکگیری ، رنگبرداری ، ریشه زنی ، تعمیر وتعویض شیرازه ، چرمدوزی ، رفو ، رفع عیوب پارگی و پوسیدگی و …. در این قالیشویی با درجه کیفی بالاوتعرفه تعین شده از اتحادیه انجام پذیر است .

قالیشویی پاکمهر گارانتی تحویل دارد ، یعنی در صورتی که از طرف مشتری سفارشی داشته باشد کارشناس فرش بهمراه فاکتور برای بازدید فرش به منزل مشتری می آید واگر فرش ایرادی نداشته باشد بصورت لول کرده همانطور که فرش را سالم تحویل میگیرد بعد از انجام خدمات مورد نظر تحت ضمانت وگارانتی خود سالم  تحویل میدهد، ازاین رو میتوانید باخیال راحت به پاکمهر اعتماد کنید.

بنابر این براستی میتوان گفت ، که پاکمهر نسبت به خدماتی که ارائه میکند ارزانترین اما باکیفیت ترین خدمات عرضه میدارد ، زیرا بجز تعرفه قیمتهایی که از طرف اتحادیه تعین شده هیچ هزینه اضافه دیگری از مشتری مطالبه نمیکند.   

علاوه بر خدمات ذکر شده پاکمهر خشکشویی انوواع کفپوش ، خوشخواب ، پله پوش ، صندلی اتومبیل و …. را بادستگاه وشامپوی مخصوص در محل انجام میدهد.

پاکمهر یاد آور پاکی وپاکیزگی پیشاپیش عید سعید نوروز را به همه ی همشهریان محترم تبریک میگوید .