قالیشویی در نزدیکی ولنجک | 22376723

بدنبال یک قالیشویی در ولنجک میگردید؟

قالیشویی پاک مهر با در دست داشتن جواز کسب از هیات نظارت بر قالیشویان  و عضو فعال اتحادیه همه روزه حتی در ایام تعطیل به صورت 24 ساعت شبانه روزی و 7 روز هفته آماده پاسخ گویی به تماس های شما و خدمات رسانی به منطقه  ولنجک میباشد . خدمات قالیشویی پاک مهر در زعفرانیه و و ولنجک ، به صورت 24 ساعت شبانه روزی به این مناطق عرضه میشود.در صورت تماس شما با قالیشویی پاک مهر ،  پرسنل پاک مهر در منزل شما حاضر شده و قالی های شما را به صورت لول شده جمع کرده جهت حمل به کارخانه میبرد و در انجا فرش های شما طبق مراحل زیر شستشو داده میشود: 

ابتدا فرش های شما جهت جلوگیری از پوسیدگی و حفظ دوام فرش ،  خاک گیری میشود زیرا ، ذرات موجود در الیاف فرش باعث پوسیدگی فرش میشود.

طبق نظر شما نسبت به هرگونه شستشو فرش ها را در طبقه های مختلف قرار داده ، اینکه فرش شما چگونه و با چه موادی شسته شود ،  بستگی به انتخاب شما نسبت به شستشو دارد . مثلا :  اگر شستشوی اعلاشویی را در نظر داشته باشید فرش های شما با بهترین مواد ضد پوسیدگی فرش شستشو داده میشود.

در پایان بعد از آبکشی با آب کر و پس از خشک شدن فرش های شما پس از بررسی کارشناسان ، اتو شده ولول شده در بسته بندی کاور تحویل شما داده میشود.

 مامیدانیم ، برای شستن یک فرش روشهای متعددی وجود دارد اما ،  راحترین وبهترین راهکارتماس بایک قالیشویی مطمعن است بدون آنکه نیاز باشد خودمان را درگیر کنیم.مجموعه های قالیشویی، به دلیل تجربه هایی که درشست وشوی فرش دارند،میتوانند این کاررا برای شما باکیفیت بالا انجام دهند.

اگربه دنبال قالیشویی در محدوده ولنجک هستید،پیشنهاد مابه شما قالیشویی پاک مهراست.

بهترین قالیشویی در ولنجک،قالیشویی پاک مهر،می تواند تمامی نیازهای شستشوی فرش،مبل،گلیم،گبه،موکت وقالی های شمارا برآورده نماید.شماتنها بایک تماس میتوانید از خدمات ارزنده ما آگاه شوید.کیفیت کار مارا از همسایگانتان جویاشوید.قالیشویی پاک مهر را به آنکس که نیاز به قالیشویی در محدوه ولنجک دارد معرفی کنید.

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.