قالیشویی بلوار اوشان | 22553767

قالیشویی پاکمهر یکی از معتبر ترین قالیشویان وابسته به اتحادیه صنف قالیشویان مقیم در تهران بزرگ است که امکان دسترسی به مناطق شمیرانات و لواسانات را برای خدمت رسانی و پذیرش سفارشات برای شستشوی انواع فرش دستی و ماشینی تابلوفرش کفپوش ابریشم گل ابریشم فانتزی انواع گبه گلیم خوشخواب خشکشویی مبلمان اداری و منزل و… بصورت حرفه ای و کاملا تخصصی با دستگاه های مکانیزه و مدرن را دارد.پاکمهر بیش از یک دهه قدمت دارد و در بازار امروزی صنف قالیشویان رسمیت دارد و جایگاه شناخته شده ای را برای خود اختصاص داده است.

از این رو این نوید را به کلیه ساکنان منطقه بزرگ شمیرانات و لواسانات می دهد که با یک تماس از منطقه محل سکونت خود میتوانید با خیالی آسوده فرشهای حتی نفیس و ارزشمند خود را به آن بسپارید تا در اسرع وقت پرسنل مجرب و حرفه ای این شرکت حضور یابند و قالی ها را پس از بازدید و ارزیابی نوع شستشوی مناسب برای فرشهای شما آنها را بصورت لول کرده بسمت کارخانه مجهز به دستگاهای تمام اتوماتیک و مخصوص شستشوی فرش حمل کرده و در زمانی که قول تحویل فرش را به شما میدهد بدون وقفه و بدقولی بصورت کاملا خشک شده کاور شده ولول کرده تحویل شما مشتریان عزیز میدهد.

از خدمات پاکمهر میتوان به موارد ذیل اشاره کرد:

* شستشوی تخصصی فرش ها بادستگاه مدرن و مواد شوینده مناسب واستاندارد با آبکشی اسلامی.

* پرداخت ترمیم رفو تعمیر و تعویض شیرازه فرش.

*انجام عمل لکه بری رنگ برداری با با کیفیت ترین مواد استاندارد .

*سفیدشویی اعلاء شویی با شامپوهای تگزابن آلمان حاوی رایحه خوش ونرم کننده.

پاکمهر نامی آشنا برای هر خانواده درتهران بزرگ  است و افتخار این رادارد که هر روزه میتواند پاکیزگی را برای شما شهروندان گرامی به ارمغان آورد.

قالیشویی های منطقه بلوار اوشان را میشناسید؟؟ تا به حال اقدام به دریافت خدمات از این قالیشویی کرده اید؟؟ قالیشویی پاکمهر را امتحان کنید، مشتری داعم ما خواهید شد.

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.