قالیشویی در امیرآباد |88690517

دسته بندی: قالیشویی امیراباد ,

قالیشویی پاکمهر در امیر آباد که یکی از خیابانهای اصلی و بزرگ تهران میباشد آماده سرویس دهی و ارائه خدمات قالیشویی در این منطقه و کلیه محله های اطراف مانند بلوار کشاورز خیابان  نصرت ، خیابان دکتر قریب ، خیابان جمالزاده است . قالیشویی پاکمهر همچنین سرتا سر خیابان امیر آباد ( کارگر کنونی ) که از محله آ اس پ ( انرژی اتمی ) شروع و تا  ایستگاه راه آهن در انتها میرسد و قسمتهایی از محله یوسف آباد و بزرگراه کردستان  که در مجاورت خیابان امیر آباد میباشند را تحت پوشش دهی برای خدمات قالیشویی دارد . 

کارخانه قالیشویی پاکمهر که مجهز به پیشرفته ترین امکانات روز دنیاست یک کارخانه ی مجاز تخصصی با دستگاه های مدرن قادر است کلیه نیاز های شما مشتریثان مشکل پسند و سخت گیر را در مورد شستشو و خدمات فرش برآورده سازد ، زیرا این شرکت تا کنون توانسته بیش از 15 سال فعالیت در زمینه خدمات فرش و قالی بیشترین امتیاز را در بروز رسانی امکانات کارخانه ، کادر متخصص و استفاده از مواد درجه یک واستاندارد در کارنامه فعالیت خود ذخیره نماید .

پاکمهر یک کارخانه مجاز قالیشویی است که تحت نظارت اتحادیه فعالیت میکند و قیمت کلیه خدماتی که ارائه میدهد مطابق با تعرفه های تعین شده از سوی خود اتحادیه است که این امر خود موجب آسودگی خیال مشتری میشود زیرا کارخانه قالیشویی که مجاز نباشد ضمانتی هم در قبال فرشهای مشتری نخواهد داشت اما قالیشویی پاکمهر همه خدماتی که عرض میدارد دارای ضمانت وگارانتی میباشد پس شما میتوانید با فراغت خاطر به پاکمهر اعتماد کنید حال به خدماتی که قالیشویی پاکمهر ارائه مینماید در اینجابه چندمورد اشاره میکنیم : 

* در قالیشویی پاکمهر شستشوی انواع فرش دستباف و ماشینی بصورت مدرنیزه و سنتی به شیوه اسلامی وآبکشی با آب پاک وکر انجام میگیرد .

* شستشوی با آب و تاید که مناسب فرشهای ماشینی با تراکم پایین وتیره  و قرمز لاکی وبه اصطلاح معمولی هستند میباشد و همچنین شستشوی اعلاء شویی و سفید شویی که مختص شستشوی فرشهای با تراکم بالا ، زمینه روشن ، فانتزی ، بلژیکی یا فوق العاده کثیف که حتما باید با شامپو و مواد لکه بر ومخصوص شسته شوند نیز دراین کارخانه انجام میشود.

خشکشویی انواع مبلمان منزل و اداری ، کفپوش ، پله |پوش ، خوشخواب ، پشتی ،صندلی داخل اتومبیل اتومبیل نیز توسط کادر مجرب این شرکت بصورت تخصصی و تضمینی انجام میشود .

خدمات فرش مانند، بافت وترمیم ، ریشه زنی وشیرازه ، چرمدوزی ، رفع عیوب فرش مثل رفع سوختگی و پاره گی فرش توسط استادکار ماهر قالیشویی پاکمهر ، همینطور انجام خدمات لکه برداری ، رنگبرداری با بهترین مواد در حین شستشو نیز در کارخانه قالیشویی پاکمهر امکان پذیر است.

خدمات قالیشویی در منطقه امیر آباد و محدوده های اطراف آن بصورت تلفنی و اینترنتی 24/7 درتمام طول سال در قالیشویی پاکمهر انجام میپذیرد .           

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.