قالیشویی اطراف آزادی |66597347

دسته بندی: قالیشویی آزادی ,

قالیشویی در خیابان آزادی:

قالیشویی حوالی آزادی ،  قالیشویی پاک مهر با بیش از  15 سال سابقه درخشان کاری در  سراسر تهران ، در تمامی نقاط تهران  ، خدمات رسانی سریع و فوق العاده ای را دارد  که در هرکجای تهران ساکن بودید می توانید با قالیشویی پاک مهر ،  تماس حاصل نمایید.پرسنل و نیروهای مجرب قالیشویی پاک مهر در اسرع وقت در خدمت شما می باشند و شما می توانید برای مرمت و بازسازی وشستشو انواع فرش ماشینی و گلیم و گبه جاجیم و موکت  و مبلمان خود را  به قالیشویی پاک مهر بسپارید.قالیشویی پاک مهر به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل در خدمت شما همشهریان گرامی می باشد و خدمات خود را به صورت تضمینی وبا کیفیت عالی و قیمت مناسب در اختیار شما می گذارد.برترین و مطمئن ترین قالیشویی حوالی  ازادی  قالیشویی پاک مهر می باشد.شستشو انواع قالی ابریشم  به صورت تضمینیوبا تثبیت رنگ وبا دستگاه های مدرن روز و مواد مخصوص در منطقه آزادی انجام می شود.ارائه خدمات قالیشویی مجاز پاک مهر، با بهترین کیقیت وقیمت استثنایی صورت می پذیرد.

قالیشویی  پاک مهر با چند ویژگی منحصربه فرد خود ، نظر تمامی اهالی ساکن در و آزادی را به خود جلب کرده است.به چند مورد از ویژگی های پاک مهر اشاره میکنیم :

1. قالی های شما برای جلوگیری از صدمه و آسیب باید تحت محافظت و مراقبت کامل باشد زیرا ، در هنگام حمل ونقل به کارخانه ممکن است آسیب ببیند . برای جلوگیری از این موضوع ، پرسنل پاک مهر ، فرش های شما را لول میبرد و لول شده در بسته بندی کاور به شما تحویل میدهد.

2. مسلما هریک از شما برای شستشوی فر شهای دستباف و ماشینی خود ، به دنبال  یک قالیشویی میباشید که شیوه شستشو را با شستشوی های دیگر متمایز کند زیرا ، قالی های دستباف بسیار حساس بوده و شستشو با هر روشی میتواند به فر ش های شما آسیب های جدی را وارد نماید از این رو قالیشویی پاک مهر برای شستشوی فرش های دستباف و  ابریشم یک روش متمایز از بقیه روش ها را در نظر گرفته که با این روش ، فرش برای همیشه سالم میماند.

3. فرش ها زینت بخش منازل شما بوده و مسلما این وسیله زینتی که موجب زیبا شدن منازل میشود ، باید خیلی سریع شسته شود و درمنزل پهن شود پاک مهر برای اینکه شما مدت زمان زیادی را بدون فرش در منازل نباشید فر شهای شما را در مدت 48 ساعت شستشو داده و به شما تحویل میدهد.

4. قالیشویی پاک مهر برای اینکه حمل و نقل های شما را سرعت ببخشد و در سر موقع و موعد مشخص شده فرش را به شما تحویل دهد از پرسنل مجرب خویش میخواهد که در کار خود سرعت عمل و دقت  را داشته باشند.

5. قالیشویی پاک مهر هر آنچه را که شما برای شستشو آماده کرده باشید را تنها با یک هزینه سرویس ایاب و ذهاب برایتان شستشو میدهد.

     پاک مهر بهترین قالیشویی مجاز میباشد که علاوه بر شستشویی با کیفیت به سلامت و دوام فرش شما می اندیشد.

 

 

 

مطالب مرتبط
نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.