قالیشویی نزدیک شهرک ولیعصر | 66597347

قالیشویی پاک مهر نزدیک ولیعصر ، بروز ترین قالیشویی در بین تمام قالیشویان مجاز تهران میباشد که درشستشوی فرش های شما بیشترین دقت و سرعت عمل را دارد . این قالیشویی با خدمات دهی 24 ساعت شبانه رزوی و 7 روز هفته سعی دارد تا تمام مناطق تهران را تحت پوشش دهی خدمات خود کرده و نیاز تمام بسیاری از اهالی تهران  را به قالیشویی و مبل شوی رفع کند از ویژگی های قالیشویی پاک مهر میتوان به :

1 . صد درصد از مهم ترین ویژگی های که قالیشویی خوب باید این باشد که فرش ها را خوب بشوید برای اینکه فرش های شما خوب  و با کیفیت شسته شود باید از بهترین مواد در شستشو استفاده شود که قالیشویی پاک مهر این خصوصیت را داشته و فرش های شما را ضمن اینکه تمیز و خوب میشوید به سلامت فرش های شما نیز اهمیت میدهد.

2. قیمت های یک قالیشویی دومین ویژگی میباشد که باید یک قالیشویی به آن توجه کند ، قالیشویی پاک مهر زیر نظر اتحادیه بوده و تمام نرخ هایش ، قیمت های تعیین شده توسط اتحادیه میباشد.

3. کیفیت در حمل فرش ها از نکات دیگری است که باید یک قالیشویی به آن دقت کند. پاک مهر فر شها را به صورت لول شده حمل کرده و به صورت لول شده در بسته بندی کاوربه شما تحویل میدهد.

4. مدت زمان تحویل فرش ها نباید خیلی طولانی باشد تا شهروندان مجبور نباشند مدت زیادی را بدون فرش باشند از این رو پاک مهر، در مدت 48 ساعت فر شهای شما را شستشو داده و به شما تحویل میدهد.

5. یک قالیشویی باید تمام کارهارا  را یکجا باهم انجام دهد . پاک مهر تمامی کارهای شستشو را به صورت سرویس های VIP برای شما انجام میدهد.

قالیشویی پاکمهر خدمات شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف ، انواع مبلمان ، خوشخواب ، پتو ، پادری ، کف پوش اتاق ، پله پوش ، شستشوی انواع تابلوفرش را به صورت تضمین شده انجام میدهد.درشستشوی فرش از بهترین مواد شوینده فرش های ماشینی و دستباف استفاده میشود.که این امرباعث افزایش عمر فرش خواهدشد. از دیگر خدمات قالیشویی بزرگ پاکمهر، اصلاح سوختگی فرش،بافت زنی،خدمات پس از شستشو،رفع زردی فرش،پرداخت،انجام میدهد.اگر درمنطقه شهرک ولی عصر  به دنبال یک قالیشویی مجازمیباشید که خدمات را به صورت تضمینی به شما ارائه دهد ،  قالیشویی پاکمهر را به شما پیشنهاد می کنیم که در اسرع وقت در محل سکونت شما حاضر شده و فرش های شما را به صورت لول شده تحویل گرفته و بعداز شستشو بارعایت نکات اسلامی و با کیفیت ، فرش های شما را به صورت لول شده و کاورکشیده به شما همشهریان گرامی تحویل می دهد.بهترین قالیشویی که در خدمات رسانی در    و شهرک ولیعصر بی مانند میباشد، قالیشویی یزرگ پاک مهر میباشد.

 

نظرات
ارسال نظر
دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط پشتیبانی پاک مهر در وبسایت منتشر خواهد شد.