معرفی یک قالیشویی خوب :

آیا از دادن قالی های خود به یک قالیشویی حراس دارید؟  آیا نیاز به یک قالیشویی مطمعن دارید ، که خدماتش را به منطقه رشید عرضه کند؟ آیا وقت شستشوی فرش را در منزل ندارید ؟ آیا به دنبال یک قالیشویی هستید که  ضمانت کند فرش شما پس از شستشو در کارخانه خراب یا پاره نشود ؟ آیا میخواهید با بهترین و مناسب ترین قیمت بهترین شستشو را برای فرشتان انجام دهید ؟ کافیست  کیفیت کار ما را از دوستان و آشنایان خود جویا شوید. اکثر همسیگان شما در منطقه رشید ،  حداقل یکبار از قالیشویی پاک مهر خدما دریافت کرده اند. اکثر مشتریان ما میگفتند : ما ابتدا از دان قالی های خود به قلیشویی واهمه داشتیم و شور اول قالی هایمان هم بود از این رو طبق دلگرمی های پرسنل خوب قالیشویی پاک مهر، به این قالیشویی اعتماد کردیم و واقعا اعتماد به ایشان کیفیت فر شمان را در طولانی مدت ، ضمانت کرد .

فرش ها بعد از شستشو دچار نرمی و لطافت خاصی  شدند، کارشما بینظیر بوده و هیچ موقع از اعتماد مشتریانتان به خود سواستفاده نکرده و همیشه در راستای خدمات رسانی به اهالی منطقه رشید کوشیده و درپی رضایت آنها بودبد. با وجود قالیشویی های بسیار در مناطق تهران ، انتخاب یک قالیشویی مطمعن و عضو اتحادیه و همچنین معتبر، کار بسیار سختی نمیباشد ، کافیست سایت اتحادیه قالیشویان را سرچ کرده خواهید دید که نام قالیشویی پاک مهر در لیست قالیشویان مجاز بوده و همین بس که بدانید پاک مهر، یک قالیشویی مطمعن و برگزیده و منتخب مردم میباشد . کافیست یکبار از خدمات ارزشمند ما برای قالی های خود استفاده کنید تاشاهد صدق ادعای پاک مهرباشید. این قالیشویی تنها قالیشویی مجهزی می باشد که به سلامت فرش شما اهمیت داده و هدفش فقط به شستن قالی ختم نمیشود بلکه هدف پاک مهر حفظ سلامت وطول عمر بیشتر فرش ها در عین پاکیزگی میباشد.

شما ساکنین خیابان رشید به پاک مهر اعتماد کرده  تا ، سلامت فرشتان  را در طی سالها شستشو توسط قالیشویی پاک مهر ، تضمین کنیم.